Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı son derece önem arz etmekle bilikte dikkat gerektiren işlerin başında gelmektedir. Ofis taşımacılığı yetenek ve kabiliyet isteyen bir iştir. Özellikle hukuk bürolarının taşınması sırasında önemli evrakların koruyup taşınması çok önemlidir. Tabi bu sadece bir örnekle olmakla birlikte bunun gibi önemli evrak ya da belge içeren ofislerin daha dikkatli taşınmasını bilen bir personele sahibiz. 

Kartal ofis taşımacılığı işlemlerini en iyi şekilde yerine getiren firmamız bu konuda bir çok teşekkür almıştır. Ofis taşımacılığında para kasanız varsa ve bunun ağırlı 150 kg fazla ise lütfen firmamıza önceden bildiriniz. bu tür ağır eşyalar nakliye ücretleri dışında hesaplanır. Pek fazla bir maliyet gerektirmediğini de söylemekte fayda vardır. 

ofis tasima         ofis taşımacılığı gültaş

Ofis ya da büro taşımacılığında sizlerin daima yanında olan firmamızın çalışmalarını yakından takip edebilir, aklınıza takılan ve ya bilmek istediğiniz şeyleri ofis taşımacılığı konusunda firmamızdan yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ofis taşımacılığı ücretleri ve daha bir çok konuda müşteri hizmetlerimiz yanı başınızdadır.